Alberta, Kanada

Piękno południowo-zachodniej prowincji Kanady

Assassin’s Creed „Syndicate”
Pierwszy zwiastun najnowszego Assassin’s Creed „Syndicate”

Sandarah
Sandarah jest to stare kuwejckie słowo, określające składzik nad drzwiami. Film bazuje na prawdziwej historii, która wydarzyła się podczas irackiej inwazji na Kuwejt w 1990 roku.

List alchemika
Opowieść o synu, który wezwany listem swego ojca, powraca do jego laboratorium. Znajduje tam maszynę tworzącą złoto, zasilaną ludzkimi wspomnieniami. Ojciec pozostawia swojemu synowi ostatnie, najbardziej cenne wspomnienia i próbuje go ocalić, przed pójściem w jego ślady.

City limits

Na świecie jest ponad 7 miliardów ludzi. Dla naszej planety istnienie naszej cywilizacji to tylko moment, chwila. Ludzie budują coraz wyższe wieżowce, ścigając się kto sięgnie nieba, niczym drzewa szukające promieni słońca. Nocą światła ulic przypominają płynącą z wulkanu lawę. Ludzie podporządkowują sobie ziemię, zmieniając ją na swoje potrzeby. Jednak co się stanie z naszą planetą? Czy możemy rozwijać się bez konsekwencji? Film „City Limits” stara się pokazać, że pomimo naszej dominacji, jest coś ważniejszego od nas.

Rozwój ludzkości oraz technologii jest wspaniały, lecz jakim kosztem? Gdzie jest limit miast.

Sweet Cocoon

Animowany film opowiadający historię owadów i kokonu. Od autorów „Jest to słodka krótka animacja o przyjaźni i wzajemnej pomocy z odrobiną humoru burleski”.

Źródła

Zostaw po sobie ślad!