Wrześniowy zbiór ciekawych filmów znalezionych w sieci. Jak zwykle, odrobina animacji, szczypta szalonych Rosjan i kawałeczek pięknych widoków. Miłego oglądania!


 

Wrzesień 1939 ( 22: 55 )

Pierwszy odcinek z 19 (wszystkie są dodane do playlisty) opowiadający o Wojnie Obronnej 1939 roku. Opowieści o trzydziestu sześciu dniach, gdy Polacy – wojsko i cywile walczyli przeciwko najeźdźcom z zachodu a potem i wschodu. Wyboru dokonał Paweł Śliwiński. Zachowane archiwalne zdjęcia, filmy oraz wywiady z żyjącymi bohaterami tamtych dni – bardzo cenne źródło wiedzy.

Me & You ( 07:24 )
Opowieść o miłości, momentach, które zebrane razem tworzą najważniejszą historię. Wszystko uchwycone w niecodzienny sposób.

Animacja: Mr Hublot ( 09:58 )

Najlepsza animacja 2013 roku oraz laureat Oscara w kategorii krótkich filmów animowanych. Pan Hublot jest pedantycznym do przesady, bojącą się zmian i wszystkiego innego istotą. W jego poukładanym życiu nagle dochodzi do rewolucji, gdy w mieszkaniu pojawia się dość ekspresyjny współlokator.

http://dovga.com/video/5341/mr-hublot/oscars-winners

Shanghai tower ( 05:19 )

Wspinaczka na drugi najwyższy budynek świata – Shanghai Tower, liczący sobie 632 metrów (wysokość całkowita).

Historia Bez Cenzury: Wikingowie ( 14:18 )

Stereotyp Wikinga to wielki brodaty facet w hełmie z rogami i z toporem w garści. A jak było naprawdę? Dowiesz się ogladając ten film.

Woodstock bez cenzury (03:15)

Klip z ostatniego Przystanku Woodstock (2015), ciekawe ujęcia, fajna muzyka. Sama impreza – do indywidualnej oceny każdego ogladającego. Produkcja Cam-L Studio.

Total War: Warhammer (03:08)

Trailer zapowiadający najnowszą grę z serii Total War. Tym razem odchodzimy od realiów historycznych, aby kierować armiami walczącymi w świecie uniwersum Warhammera.

Eric Magnan – showreel ( 02:00 )

Zbiór zdjęć związanych z lotnictwem z przyjemnie dobraną muzyką.

Gotcha! (00:31)

A to tak na koniec.

Zostaw po sobie ślad!