O MNIE

Cześć!

W życiu codziennym jestem po prostu Rafałem, tutaj znacie mnie jako Obywatela RP – a to jest moja strona.

Jestem mężem, historykiem, fascynatem technologii, graczem i kolekcjonerem map i starych gier. Oczywiście jestem też zwyczajnie szczęśliwym człowiekiem!

Od 2015 roku prowadzę Linkowskaz.pl, stronę, która jest moją formą dzielenia się wiedzą, którą zdobywam czytając, oglądając i obserwując życie – i to w Internecie jak i to prawdziwe, dookoła. Początkowo strona miała być ujściem dla potrzeby tworzenia, teraz jest to dodatkowo hobby, które daje mi przyjemność z tego, że mogę podzielić się czymś (mam nadzieję!) ciekawym.

linkowskaz.plNa początku założyłem sobie podział tematyki na sześć kategorii: historię, książki, video, podróże, ciekawostki oraz przydatne. Na tamten moment całkowicie to wystarczało. Szczęśliwie, zakładałem, że może to ulec zmianie. Czemu szczęśliwie? Bo jeśli bym już nie chciał odkrywać nowych, ciekawych zagadnień, to chyba straciłbym pasję do tego, o czym już piszę. I okazało się to słusznym podejściem, ponieważ już doszły kolejne kategorie – linki na niedzielę, mapy oraz gry. Artykuły publikuję około dwóch razy w tygodniu.

Acha! Strona ta, jest odrobiną mojej pasji oddaną czytelnikom. Jest to jednak nadal część mnie, mojej osobowości, kawałek mojego „domu”. Dlatego każdego czytelnika traktuję jako gościa, który przychodzi do mnie. Chciałbym abyście czuli się tu jak najlepiej.

Wszelkie dyskusje, krytykę i uwagi przyjmuję i za nie dziękuję. Wierzę, że każda uwaga, nawet najboleśniejsza, pomaga stawać się lepszym.


Bądź poinformowany

Jeśli uznasz, że prezentowana tutaj treść jest wartościowa, to zawsze możesz dołączyć do śledzących Linkowskaz.pl


Kontakt do mnie

email: linkowskaz@outlook.com

Zapraszam do czytania i komentowania!

Obywatel RP

 

4 Replies to “O MNIE

Zostaw po sobie ślad!