Wybrane szybkie gry, które można uruchomić z poziomu przeglądarki, stracić 5 minut lub godzin, zrelaksować się i wrócić do przerwanego zajęcia. Przedstawiamy Przydatne #6 czyli jak zmarnować swój czas

 

Agar.io

Okropnie wciągająca a jednocześnie prosta gra. Jesteś kropką, zjadasz mniejsze kropki a uciekasz przed większymi. Możesz się dzielić, z połączeniem już nie jest tak łatwo. Polecam ale i odradzam… kradnie czas!

33
agar.io

Shell Shock Live 2

Stare dobre czołgi, masa broni i jeden cel – trafić w przeciwnika. Drabinka, poziomy, ponad 200 rodzajów broni – polecam!

Shell shock live 2

Robot Unicorn Attack Evolution

Mechaniczne jednorożce atakują!

Robot unicorn attack evolution
Robot unicorn attack evolution

Kingdom Rush

Klasyczna gra typu Tower Defence. Obroń swoje włości przed hordami człapiących orków, trolli, czarnoksiężników i kto wie czego jeszcze.

Kingdom Rush

Gods Will Be Watching

Gra o trudnych dylematach moralnych, decyzjach o tym, kto ma przeżyć. Spróbuj przeżyć 40 dni, nareperować radio i nie zamarznąć czy zwariować.

Gods Will Be Watching

Transport Tycoon Delux Online

Stara dobra gra polegająca na rozwijaniu przedsiębiorstwa transportowego. Dostarcz towary wodą, lądem i powietrzem, wykoś konkurencję, przejmij wszystko, zostań szefem wszystkich szefów.

Transport Tycoon Delux Online

Źródła

http://photos.jdhancock.com/photo/2012-06-25-064009-who-wants-to-play-video-games.html „Who wants to play video games?” JD Hancock

Zostaw po sobie ślad!