Zbiór kilku serwisów oferujących możliwość zdobycia gier w promocyjnych cenach. Dodatkowo dodane strony, które pozwalają zapisać się do fazy testowej danej gry lub zwyczajnie pograć za darmo w wybrane produkcje. Zapraszamy!


hbOczywiście, najbardziej znany serwis sprzedający pakiety gier w bardzo przystępnej cenie. Początkowo było to tylko Humble Bundle ukazujące się co kilka tygodni. Teraz znajdziemy tam również Weekendową promocję, Książkowo/komiksowe zbiory, gry mobilne oraz sklep z grami, sprzedawanymi cały czas.

 

 

Przejdź do strony


igBliźniak Humble Bundle z tą różnicą, że skupiający się bardziej na grach niezależnych. Poniedziałkowe zestawy, tematyczne kolekcje oraz zwykły sklep z całą pulą gier.

 

 

Przejdź do strony


lgWarto zapoznać się z tym rodzimym serwisem. Użytkownicy wymieniają się informacjami o promocjach i darmowych grach dostępnych na najróżniejszych serwisach.

 

Przejdź do strony


G2A.com jest jedną z największych platform sprzedających gry. Dzięki pozycji oraz systemowi kodów promocyjnych bardzo łatwo trafić tam na tańsze gry. Również można dokupić przedmioty, abonament do gier czy samemu zacząć sprzedawać. Bardzo duży wybór, nowości, promocje.

Przejdź do strony


GHKolejny serwis agregujący wszelkiej maści promocje i obniżki na gry.

 

 

Przejdź do strony


Warto również śledzić promocje na Steamie. Codziennie sporo gier dostaje promocyjne ceny, również z okazji ważnych świąt (np. Boże Narodzenie) organizowane są wyprzedaże trwające kilka dni. Warto gry, na których nam najbardziej zależy, dodać do listy życzeń. Wtedy zostaniemy powiadomieni w momencie, kiedy zostaną przecenione. Możliwość handlowania grami, zbierania specjalnych wymienialnych kart oraz zwrotu gry, jeśli … coś nam nie pasuje.

Przejdź do strony


abgOsoby z duszą testerów mogą być zainteresowane serwisem All Games Beta. Zbiera on informacje o grach, które są przed oficjalną premierą. Dzięki temu dowiadujemy się w jakim stopniu gra na którą czekamy jest zaawansowana oraz często mamy możliwość dołączenia do tej fazy gry i pomocy przy jej tworzeniu. Częste aktualizacje oraz prezentacje gier.

Przejdź do strony


Jeśli nie chcemy płacić, nawet promocyjnie, nic nam nie przeszkodzi w zagraniu w jedną z licznych darmowych gier dostępnych na platformie Steam. Wystarczy przejść do zakładki free to play i wybrać co nas interesuje. Można również próbować otrzymać dostęp do gier w fazie alfa i beta – warto zainteresować się działem greenlight, wspierajacym startujące gry w dostaniu się na platformę.

Przejdź do Free to Play Przejdź do Greenlight


gd

Można również skorzystać z platformy gryonline.pl zbierającej darmowe gry online, duży wybór, sporo kategorii, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Przejdź do strony


Przeczytaj również:

Starcraft - Historia uniwersum
Starcraft – Historia uniwersum
Gry #1 Biały Wilk
Gry #1 Biały Wilk

 

Zostaw po sobie ślad!